מעבדת
המכון

לקביעת מבדק ופרטים נוספים

  איתנו לשיא היכולת!

  מכון סילבן אדמס לספורט מציע לספורטאים ולמאמנים מבדקים ייחודיים לניתוח מרכיבי הכושר. את המעבדה מובילה ד"ר קרן קונסטנטיני ביחד עם צוות מקצועי ומנוסה שמספק תוצאות בדיקה מדויקות ויישומיות לשיפור הביצועים הספורטיביים. המעבדה ממוקמת בסמוך למרכז הספורט של אוניברסיטת תל אביב, דבר המרחיב את מגוון האפשרויות לשילוב בין בדיקות שטח לבדיקות מעבדה, אותן מבצעים בעזרת מכשור וטכנולוגיה מהמתמקדמות בעולם.

  אנו כאן כדי לספק לכם את הכלים והידע הדרושים לשיפור הביצועים הספורטיביים שלכם. הצטרפו אלינו כדי להגיע לשיא היכולת שלכם!

  ציוד המכון
  מסילה ביומכנית מסוג H/P COSMOS 3D Gaitway treadmill

  מכון סילבן אדמס לספורט מציע לספורטאים ולמאמנים את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם שבאמצעותן ניתן לנתח ולשפר את ביצועי הספורטאים. הקירבה של המכון למרכז הספורט של אוניברסיטת תל אביב מאפשרת להציע מגוון אפשרויות גדול עוד יותר בכל הקשור לשילוב בין בדיקות שטח וניטור אימונים עם בדיקות מעבדה.   המעבדה מופעלת על ידי צוות מקצועי ומיומן. תוצאות הבדיקה מספקות לספורטאי מידע יישומי שנועד לשיפור הביצועים הספורטיביים. במכון קיים מכשור חדש ומתקדם ביותר בעולם למדידת יכולת של ספורטאים, בעיקר מהתחום האירובי.

  מסילה לרצים ולרוכבים מסוג H/P COSMOS Saturn 300 treadmill

  המאפשרת אימון ובדיקות לרצים ולרוכבים עם האופניים של הרוכב עצמו. המסילה מגיעה למהירויות של 80 קמ”ש ולשיפוע של 27%. ניתן לשנות את כיוון המסילה כך שהיא מאפשרת גם ריצה או רכיבה – בירידה. המסילה מאפשרת גם בדיקה של ספורטאים פראלימפיים על כסאות גלגלים.

  אופני ארגומטר מסוג SRM Ergometer

  המשמשים כאופני ארגומטר מקצועיים (נייחים) לרוכבים.​ ניתן לבצע על האופניים מבחן להערכת היכולת האנאירובית וכן מבחני מאמץ אירוביים בהם ניתן לשלוט במהירות הדיווש (cadence) או בהתנגדות (Watts). לפני הבדיקה צוות המכון מתאים את נתוני אופני הרוכב לאופניים שבמעבדה.

  בריכת זרמים מסוג Elite Endless swim flume

  המאפשרת אימון ובדיקות של שחיינים. ניתן לשנות את מהירות זרם המים כך שהשחיין שוחה נגד הזרם במהירות המוכתבת לו. בצורה זו ניתן לבדוק שחיין במהירות שחייה המדמה אימון, או במהירויות הולכות ועולות המאפשרות להביא את השחיין למאמץ מירבי. ניתן לשחות בבריכת הזרמים בכל הסגנונות: חזה, חתירה, פרפר וגב.

  מצלמות SwimPro

  מאפשרות להקליט את תנועות השחיין ולבצע אנליזה ביומכנית וזאת בבריכת הזרמים שבמעבדה או לצורך אימונים ובדיקות בבריכה פתוחה, בשטח.

  משקל המודד הרכב גוף Medical Body Composition Analyzer (mBCA)

  משקל מתקדם למדידת הרכב גוף המבוסס על מוליכות חשמלית. מספק נתונים על מסת השומן, מסה נטולת שומן, מסת השריר הכללית, התפלגות מסת השריר באיברים שונים בגוף ותכולת הנוזלים.

  אופטוגייט (Optogait)

  הינה מערכת המאפשרת ניתוח תנועה בשילוב עם צילום וידיאו.

  *מעבדת סילבן אדמס לספורט עומדת בקריטריונים של GLP – Good Laboratory Practice

  Cyclus2

  את ה- Cyclus2 ניתן להתאים למגוון סוגי אופניים, דבר המאפשר תחושת רכיבה אמיתית באמצעות חיבורים אלסטיים המאפשרים דרגת חופש נוספת לאופניים. המכשיר מדוייק ומגובה בספרות העדכנית, ונמצא בשימוש נרחב במרכזי ספורט ואוניברסיטאות ברחבי העולם.

  K5

  מערכת מטבולית חדשנית ורב-תכליתית תוצרת חברת COSMED. ה-K5 מאפשר מדידה במעבדה ובשטח ומגדיל בכך את היקף הבדיקות המטבוליות שניתן למדוד ולבצע לטובת הערכת ביצועים במאמץ במגוון רחב של ענפי ספורט.

  × איך נוכל לעזור ?